آخرین خبرها
تغییر معاون آموزشی سازمان محیط زیست

تغییر معاون آموزشی سازمان محیط زیست

بر این اساس با حکم معصومه ابتکار، مهناز مظاهری که تا کنون معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست را بر عهده داشت جای خود را به یوسف رشیدی خواهد داد.

یوسف رشیدی تا سال ۱۳۹۲ مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بود و پس از آن تا دی ماه ۱۳۹۳ سرپرستی مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست را بر عهده داشت.

تحصیلات وی دکترای رشته مهندسی شیمی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و پیش از آن مدرک دیپلم ریاضی فیزیک از دبیرستان مروی تهران، کارشناسی رشته مهندسی شیمی با گرایش پتروشیمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی را دریافت کرده است.

تغییر معاون آموزشی سازمان محیط زیست +عکس

یوسف رشیدی، مدرس دوره طراحی راکتورهای شیمیایی در شرکت ملی پتروشیمی (۱۳۷۶-۱۳۷۵)، کارشناس بخش مدلسازی آلودگی هوا (۱۳۷۶-۱۳۷۵) (شرکت کنترل کیفیت هوای تهران)، همکار دو پروژه بین‌المللی TERP و JICA، مسئول بخش مدلسازی آلودگی هوا (۱۳۸۱-۱۳۷۶) (شرکت کنترل کیفیت هوای تهران)، مدیر فنی و پژوهشی (۱۳۸۲-۱۳۸۱) (شرکت کنترل کیفیت هوای تهران)، سرپرست شرکت کنترل کیفیت هوای تهران (از شهریور ۱۳۸۲ تا اسفند ۱۳۸۲) و مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران (از اسفند ۱

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*